Kurumsal

Kurumsal

Health Corner sağlıklı beslenme ve diyet merkezi olarak sizlere yıllardır vermekte olduğumuz hizmetten dolayı gurur duyuyoruz.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Misyonumuz, bilimsel ve güncel literatür tabanında, mesleki etiklerin ışığında, DİYETİSYEN Mesleğine saygı ve bağlılık gereğince; Beslenme Biliminin diğer bilim dalları ile etkileşimini göz ardı etmeden, bireyler ve dolayısı ile toplumun sağlığını korumak ve yaşam kalitesini arttırmak amacı ile toplumun tüm bireylerinin “SAĞLIKLI BESLENME BİLİNCİNE” sahip olmasını sağlamaktır.

Vizyonumuz, toplumumuzda yer alan bireyleri, sağlığı ve beslenmeyi etkileyen faktörler ve sağlıklı beslenme konusunda bilinçlendirerek, kamuoyunca kabul edilmiş, öncü, saygın ve kurumsal sağlıklı yaşam ve beslenme merkezini oluşturmaktır.

Diyetisyen mesleğine duyduğumuz saygı ve bağlılığımız, beslenme biliminin önemine olan inancımız ve etiklerden ayrılmama ilkemiz nedeni ile sitemizde örnek menüler ve diyetler vermiyoruz. Farklı genetik yapı, cinsiyet, yaş, yaşam tarzı, yemek kültürü, sosyal statü ve mesleklere sahip olan bireylerin özel durumları da bireyler arasında değişiklik gösterdiğinden dolayı kişiye özel diyet programları hazırlıyoruz.