Yenilenme (Detox)

Yenilenme (Detox)

Detoksifikasyon veya detoksikasyon, kısaca Detoks; esas olarak karaciğer tarafından gerçekleştirilen, bedenimizden toksik maddelerin fizyolojik olarak uzakşaltırılmasıdır.

Detoks diyetleri ise genellikle toksinleri vücudumuzdan atmak için tasarlanmış, kısa süreli beslenme müdahaleleridir. Bu diyet tarzı ile işlenmiş besinlerden gelen sentetik kimyasallar, ağır metaller ve diğer zararlı bileşiklerden metabolizmanızı arındırabilirsiniz.

Bu tür detoks diyetlerin obezite, sindirim sorunları, otoimmün hastalıklar, iltihaplanma, alerji, şişkinlik ve kronik yorgunluk gibi çeşitli sağlık sorunlarının giderilmesine destek beslenme olduğu da kabul görmüştür.


Hücrelerimizin asidik yapısını hayatın içinden ve sürdürülebilir formüllerle alkaliye çeviren 3 - 7 - 10 günlük programlar ile danışanlarımıza detoks desteği veriyoruz.

Bunun yanında arınma, yağ yakma ve metabolizma hızlandırma için özel olarak ürettirdiğimiz "Detox Box" yenilenme paketlerimiz ile kendi kendinize daha sağlıklı bir beslenme programına adım atabilirsiniz.

Yağ Yakıcı

Gerçek anlamda kilo vermek vücudunuzdaki yağı azaltmaktır. Sağlıklı ve doğru beslenerek yağınızı azaltan bir haftalık programla buna adım atın.

Arındırıcı

Bedeninizin yenilenmeye, sağlıklı beslenmeye geçmeye ve bir ivmeye mi ihtiyacı var? Bir haftada bu gereksiniminiz için ilk adımı atıyoruz.

Metabolizma Hızlandırıcı

Her geçen gün metabolizmanızın yavaşladığını mı fark ediyorsunuz? Hem metabolizmanızı ivmelendirmek hem de daha kolay kilo vermeniz için bu program tam size göre.Sağlıklı Beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmek isteyen ve bize danışan kişi veya kişilerde ilk amacımız süreklilik ve huzur ilkeleriyle bedenini tanımasıdır.

Yapılan vücut analizi ve bireysel tanıma süreçleriyle hazırlanan beslenme programında kişinin sosyal hayatı, genetiği, psikolojisi, fiziksel aktivite yetkinliği dikkate alınır.

Haftalık periyodlarda ölçümleme yapılır ve beslenme çizelgesi periyodik olarak yenilenir.